Polyuretánová pena Ceresit TS 62 PU PRO pištoľová, 750ml
Zľava -7%
  • Polyuretánová pena Ceresit TS 62 PU PRO pištoľová, 750ml

Polyuretánová pena Ceresit TS 62 PU PRO pištoľová, 750ml

CERESIT PRO TS62 je jednozložková, pištoľová polyuretánová pena vytvrdzujúca vzdušnou vlhkosťou. Dóza je vybavená špeciálnym uzáverom pre naskrutkovanie aplikačnej pištole. Pena je samorozpínacia, po 20 minútach nelepivá. Celková doba potrebná na vytvrdenie je maximálne 24 hodín. Z jednej dózy je možné získať až 45 litrov vytvrdnutej peny, ale tento objem závisí od pracovných podmienok, predovšetkým od teploty, vlhkosti vzduchu a dostupného priestoru pre rozpínanie. Vytvrdnutá pena je zdravotne nezávadná.

Vyznačuje sa vysokou priľnavosťou k väčšine stavených materiálov: priľne na drevo, betón, kameň, kov s pod., vysokou tepelnou a akustickou izoláciou. Odoláva vlhkosti a starnutiu, má výborné plniace schopnosti - skvele vyplňuje dutiny. Vďaka presnému dávkovaniu vzniká minimálny odpad.

Príklady použitia: montáž okenných a dverných rámov; vyplňovanie dutín; utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a v izolačných materiáloch; vytváranie zvuku odolných clôn; vypĺňanie medzier okolo potrubí; fixácia a izolovanie stenových palenov, strešných škridiel a pod.

Fyzický vzhľad: viskózna zmes, ktorá sa po uvoľnení z nádoby mení na penu a vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou.
Systém: polyuretán
Zápach: nepatrný špecifický zápach počas vytvrdzovania, po vytvrdnutí úplne bez zápachu
Tepelná odolnosť vytvrdnutej peny: -55°C až +90°C.

Balenie: kovová dóza, objem 750 ml. 

Kód produktu:
HNK 566516
Značka:
Dostupnosť:
Skladom
6,45 €
6,94 €